Roll up – nośnik reklamy, który z łatwością zabierzesz ze sobą w podróż

Roll up – nośnik reklamy, który z łatwością zabierzesz ze sobą w podróż

Roll up Białystok. Nośnik reklamy typu stand jakim jest rollup, jest bardzo łatwy w transporcie. Wynika to z jego bardzo pomysłowej konstrukcji. Baner reklamowy nawinięty jest na rolce, która schowana jest w aluminiowej kasecie. Wystarczy rozwinąć powierzchnię reklamy i zablokować z pomocą specjalnego segmentowego masztu. Montaż rollup’a jest przez to dziecinnie prosty i szybki. Rollup Białystok

Roll up Białystok - Projekt graficzny oraz druk

Dobry projekt graficzny, to skuteczny przekaz reklamy na rollup’ie

Słaby projekt graficzny nie przyciągnie uwagi odbiorców, a nie o to w tym chodzi… Wydatek na wykonanie rollup’a który nie będzie skuteczny, to źle zainwestowane pieniądze. Stąd też należy poświęcić szczególną uwagę temu aspektowi, gdyż pozorna oszczędność na tanim projekcie graficznym, może się perfidnie zemścić. Dobry projekt do rollup’a powinien rzucać się w oczy oraz wykorzystywać we właściwy sposób jego sporą powierzchnię reklamową. Jego celem jest podkreślenie najważniejszych cech produktu bądź usługi, uwypuklenie ich oraz właściwe zwizualizowanie.

Białystok Roll up - Projekt graficzny

Rollup’y, to szeroki wybór wariantów

Rollup’y występują w wielu wariantach wielkości powierzchni reklamowej. Idzie za tym wielkość kasety, która jest wprost uzależniona od szerokości powierzchni reklamowej. Różnice tkwią również w jakości materiałów oraz klasie nośników. Najtańsze wersje wykonane są z cieńszego aluminium, pozbawione są też zwykle torby transportowej. Obejmuje to segment produktów oznaczanych najczęściej jako klasa ekonomiczna. Najbardziej uniwersalną wersją są produkty typu standardowego, których parametry są w zupełności zadowalające i pozwalają na długoletnie użytkowanie.

Przeczytaj także:
Responsywne strony internetowe to już standard
Druk ulotek reklamowych